potravinové doplnky, doplnky stravy, antioxidanty, vitamíny, minerály, výživové doplnky, nutrilite

NUTRILITE je vedúcou svetovou značkou vitamínov a výživových doplnkov.* Je to značka vitamínov a výživových doplnkov poskytujúca kompletný rad nutričných výrobkov a výrobkov pre pocit zdravého bytia, vrátane esenciálnych vitamínov, minerálov, antioxidantov, bylinných výživových doplnkov, športovej výživy a náhrady stravy.
  • Spoločnosť NUTRILITE založil Carl Rehnborg pred viac ako 80 rokmi a stal sa priekopníkom v histórii zdravej výživy. Veľmi túžil objaviť vzájomnú súvislosť medzi výživou a zdravotným stavom organizmu. Dnes pod vedením Carlovho syna, Dr. Sama Rehnborga už druhá generácia vedcov, výskumníkov a technikov zachováva odkaz NUTRILITE tým, že neustále pokračujú v produkcii vysokokvalitných a inovatívnych výživových doplnkov.
  • NUTRILITE vlastní viac ako 2 550 hektárov poľnohospodárskej pôdy, kde sa rastliny pestujú a zberajú v súlade s prírodou - pomocou trvale udržateľných metód bez použitia chemikálií.
  • 15 000 testov na kontrolu kvality mesačne a viac ako 400 000 skúšok výrobkov každý rok - rozličné metódy kontroly kvality, aby  zabezpečili, že výrobky NUTRILITE obsahujú len tie najlepšie prísady a zloženie. Každá prísada prechádza náročným výskumom, testovaním a vyhodnocovaním.
  • Výrobky NUTRILITE sú v predaji vo viac ako 50 krajinách sveta a otvárajú nové možnosti a príležitosti - pomáhajú v snažení o zdravý životný štýl miliónom ľudí.
  • Na celom svete ponuka výrobkov NUTRILITE predstavuje viac ako 200 druhov produktov, vrátane výživových doplnkov, potravín a nápojov.

Týmto sa značka NUTRILITE stala celosvetovým lídrom v oblasti výživových doplnkov a toto prvenstvo si zachováva dodnes.

* Zdroj Euromonitor International Limited; vitamíny a výživové doplnky, RSP svetová maloobchodná hodnota, 2012

 

Poľnohospodárstvo

potravinové doplnky, doplnky stravy, antioxidanty, vitamíny, minerály, výživové doplnky, biofarmy

Všetky farmy NUTRILITE - s rozlohou vyše 2 550 hektárov v Kalifornii, štáte Washington, v Mexiku a v Brazílii obohacujú pôdu a vyhýbajú sa umelým hnojivám, pesticídom a herbicídom. Tiež sú dobrými globálnymi susedmi, ktorí sa starajú aj o komunitu, v ktorej pôsobia. Všetky rastliny sú spracované v priebehu niekoľkých hodín po zbere, aby sa v nich zachovalo toľko výživných látok, koľko sa len dá.

Fytonutrienty

potravinové doplnky, doplnky stravy, antioxidanty, vitamíny, minerály, výživové doplnky, fytonutrientyPri šetrnom spôsobe spracovania sú rastlinné suroviny dehydrované a skoncentrované do jemného prášku (nazývaného koncentrát), ktorý obsahuje prirodzené živiny a fytochemikálie a neobsahuje vodu. Aj keď každý jeden NUTRILITE koncentrát je jedinečný, všetky majú jedno spoločné - na ich počiatku bola rastlina bohatá na dôležité živiny. Tieto koncentráty sa pridávajú do mnohých výrobkov NUTRILITE kvôli svojmu vysokému obsahu fytonutrientov.
Fytonutrienty tvoria deväť tried organických zlúčenín, ktoré nemusia byť pre život nevyhnutné, ale majú potenciálny prínos pre naše zdravie, akým je napríklad podpora imunitného systému, protizápalový účinok, schopnosť napraviť škody spôsobené voľnými radikálmi. NAVYŠE fytonutrienty stimulujú vitamíny k ich plnej účinnosti, zvyšujú ich efekt a tým podporujú zdravotný stav.
 

NUTRILITE Vedecký prístup

Pred rokmi  zakladateľ NUTRILITE Carl Rehnborg priekopnícky zavádzal presné techniky analýzy nutričnej hodnoty určitých rastlín. V súčasnosti vedeckí pracovníci potravinové doplnky, doplnky stravy, antioxidanty, vitamíny, minerály, výživové doplnky, vedecký prístupNUTRILITE na celom svete používajú najnovšie metódy a technológie, aby zdokonalili spôsoby extrakcie tak, aby mala maximálnu účinnosť, aby sa z našich rastlinných surovín vyťažilo to najlepšie a hľadajú aj nové prísady do našich výrobkov. Vedci NUTRILITE skúmajú nové zloženia výrobkov a inovujú metódy spracovania surovín, hľadajú nové prísady a vylepšujú existujúce zloženia a používajú pritom vysokoúčinné testovacie a analytické zariadenia, aby čo najviac zvýšili a optimalizovali obsah živín v rastlinných koncentrátoch.
Každý výrobok NUTRILITE je výsledkom náročného testovania v teréne a laboratórnych analýz, ktoré vykonávajú mikrobiológovia, chemici, farmakológovia, odborníci na výživu a iné vedecké profesie.
Hoci sa to nevyžaduje, pri výrobe všetkých výživových doplnkov NUTRILITE sú dodržiavané osvedčené výrobné postupy (Good Manufacturing practices, GMPs), aby sa zabezpečilo, že výrobky NUTRILITE sú bezpečné, správne označené a sú najvyššej kvality. V Nutrilite vykonávajú 15 000 testov na kontrolu kvality mesačne a viac ako 400 000 skúšok výrobkov každý rok. 
 

NUTRILITE™ – oficiálne výživové doplnky klubu AC Miláno

Ich úspech: legendárny
Ich výživové doplnky: NUTRILITE™

AC Miláno je jeden z najlepších futbalových tímov v Európe. Nie je nijakým prekvapením, že za významnými titulmi stoja excelentní hráči a tréneri. A zistíte, že je za tým aj niečo ďalšie - značka výživových doplnkov NUTRILITE™. NUTRILITE™ je oficiálnym dodávateľom výživových doplnkov pre AC Miláno od roku 2008 a zabezpečuje vysokú úroveň príjmu živín, ktorá športovcom pomáha podávať výkony na svetovej úrovni. 

potravinové doplnky, doplnky stravy, antioxidanty, vitamíny, minerály, výživové doplnky, ac milano